Lista mailingowa

Bardzo prosimy wszystkich Sympatyków KOD z Podhala o wpisywanie swoich danych kontaktowych w formie komentarza do niniejszego postu. W polu „PODPIS” należy wpisać nazwisko lub pseudonim, w polu „EMAIL” adres e-mail, w polu „WITRYNA INTERNETOWA” można umieścić np. link do profilu na facebooku.  W polu „KOMENTARZ” można umieścić dowolne inne informacje kontaktowe, najlepiej telefon, może być też skype itp.  Podkreślamy, że każdy komentarz  jest moderowany, dlatego Wasze dane nie pojawią się na tej stronie i nie zostaną w żaden sposób ujawnione ani nie będą wykorzystywane do innych celów.
Aby jedynie dopisać swój E-mail do listy mailingowej skorzystaj z poniższego formularza:


lub  prześlij maila na adres zarzad@kodpodhale.pl z prośbą o dołączenie swoich danych do naszej bazy. Pozwoli nam to szybko docierać do Was z informacją o podejmowanych przez nas akcjach. Sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie i nie można polegać na tradycyjnych środkach przekazu.

UWAGA: przy wpisywaniu komentarza pole EMAIL jest wymagane. Jeśli jednak nie posiadasz lub nie chcesz ujawniać adresu email a chcesz np. podać nam swój nr telefonu, skype lub profil facebooka, proszę wpisać w polu EMAIL: „brak@adresu.mail”

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.