Podziękowania

Zarząd Podhalańskiej Grupy Lokalnej Komitetu Obrony Demokracji wybrany w dniu 7 maja 2017 roku dziękuje wszystkim, dzięki którym nasze walne zebranie mogło się odbyć oraz sprawnie zrealizować zaplanowany porządek obrad.

Dziękujemy wszystkim, którzy głosując na nasze kandydatury obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie oddali na nas swoich głosów. Dzięki Wam musimy pamiętać, że nie jesteśmy doskonali, że tylko rzetelnym wykonywaniem obowiązków możemy przekonać do siebie i tych w nas wątpiących.

Podejmując się zadań ciążących na Zarządzie pragniemy nie tylko realizować obowiązki wynikające ze Statutu naszego stowarzyszenia, ale także będziemy zabiegać o to, aby KOD Podhale był grupą opartą na wzajemnym zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Pragniemy także, aby łączyły nas nie tylko wspólne cele związane z przeciwstawianiem się patologiom niszczącym polską demokrację i społeczeństwo obywatelskie, ale także abyśmy cele te realizowali w atmosferze przyjaźni, aby wspólne działania nas integrowały i przyciągały nowych członków chętnych do walki o Polskę otwartą, nowoczesną i demokratyczną.

Karol Biedermann

Przemysław Lewandowski

Bogusław Pachniowski

Piotr Pawłowski

Paweł Winsczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud